حضور شرکت‌های ایرانی در بخش فرش نمایشگاه شانگهای

حضور شرکت‌های ایرانی در بخش فرش نمایشگاه شانگهای

شرکت‌های تولیدی و صادراتی در بخش فرش دستباف و ماشینی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش وکفپوش دوموتکس شانگ‌های ۲۰۱۹ در فضایی به وسعت ۳۵۲ مترمربع حضور می‌یابند.

 1397-12-18 10:00:02

جلسه توجیهی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش دوموتکس شانگ‌های ۲۰۱۹ با حضور مدیران بخش نمایشگاه‌های خارجی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج. ا. ایران، نماینده صندوق ضمانت صادرات، نماینده مرکز نمایشگاهی بین المللی هانوفر در ایران و مشارکت کنندگان در این نمایشگاه و کارشناسان ذیربط در تالار اصفهان نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

در این جلسه نقطه نظرات و نکات مورد نظر شرکت کنندگان برای برپایی هرچه بهتر پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش شانگ‌های چین مطرح شد.

ضوابط و استاندارد‌های غرفه سازی، شرایط ضمانت نامه‌های بیمه‌ای و صدور آن‌ها و راهنمایی‌های لازم در راستای صادرات اثر بخش از جمله نکاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

بر اساس این گزارش هر سال نمایشگاه بین المللی فرش در مرکز نمایشگاهی دوموتکس شانگ‌های چین برپا می‌شود که در سال ۲۰۱۸ بالغ بر ۶۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند که ۱۴ هزار نفر بازدید کننده بین المللی از ۱۰۴ کشور جهان بودند.

در سال ۲۰۱۸ این نمایشگاه ۱۰۱۴ مشارکت کننده در فضایی به مساحت ۱۶۰ هزار مترمربع در این نمایشگاه شرکت کرده اند که ۳۰۳ مورد آن شرکت کنندگان بین المللی بوده اند.

قرار است تا با سازمان دهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج. ا. ایران، شرکت‌های تولیدی و صادراتی در بخش فرش دستباف و ماشینی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش وکفپوش دوموتکس شانگهای ۲۰۱۹ در فضایی به وسعت ۳۵۲ مترمربع حضور یابند.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش وکفپوش دوموتکس شانگ‌های ۲۰۱۹ از ۶ تا ۸ فروردین ۹۸ توسط ۲ شرکت بین المللی هانوفر آلمان و UNU چین به عنوان شرکت برگزارکننده نمایشگاهی برپا می‌شود.

این نمایشگاه مهمترین نمایشگاه تجاری فرش و کف پوش در آسیا و اقیانوسیه و دومین نمایشگاه بزرگ کفپوش در سراسر جهان است. هدف از برگزاری این نمایشگاه که شاخه ای از نمایشگاه DOMOTEX هانوفر محسوب می شود، ایجاد شبکه ای بین فروشندگان، تجارت و صنعت است. در نمایشگاه فرش و کفپوش چین نوآوری های ویژه در زمینه کف پوش ارائه خواهد شد.

محصولات کشورهای غربی که به طور فزاینده ای در حال افزایش است و در بین کشورهای آسیایی محبوب می باشد به عنوان نماد پایه در نظر گرفته می شود. این نمایشگاه ارتباط درون صنایع را با ارائه تحولات صنعت کفپوش در آسیا و فراتر از آن تسهیل می کند. همچنین فرصت های تجاری متعددی را برای غرفه داران داخلی و خارجی برای به حداکثر رساندن نمایش برند و محصولات خود به ارمغان می آورد. نمایشگاه فرش و کفپوش چین محصولات صنعت کفپوش از جمله فرش و قالیچه، ماشین آلات کفپوش، کفپوش انعطاف پذیر، کفپوش صنعتی و تجاری، پارکت و لامینیت و فناوری تمیز کردن، تعمیر و نگهداری را ارائه می دهد.